https://rodinnecentrumkladno.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider_popadegk-is-91.jpglink
https://rodinnecentrumkladno.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.baner-couplegk-is-91.jpglink
https://rodinnecentrumkladno.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/tc-vezengk-is-91.jpglink
  1. 0
  2. 1
  3. 2
  4. 3

Kontakt

Poděbradova 550
272 01 Kladno
vchod z ul. T. G. Masaryka
1. patro ze dvora 
u obchodu "Počítače, mobily"

 

Tel: 739 600 076
E-mail: kladnorc@gmail.com
Naše stránky na Facebooku

Tým rodinného centra

 Stanislav Bubik - Manželské a předmanželské poradenství

Je pastorem Apoštolské církve a je ženatý s manželkou Hankou. Má tři děti: Terezu, Štěpána a Honzu. Jako duchovní Apoštolské církve pracuje od svých 23 let. Byl součástí týmu vedení v Havířově, později založil Církev bez hranic v Chomutově a od roku 2002 pracuje v Praze. Stanislav má rád rychlou jízdu v autě, svoji rodinu, výlety do přírody a v zimě lyžování.

 

 

Dobroslav Makovička - Manželské a předmanželské poradenství

Je druhým pastorem Apoštolské církve a je ženatý s manželkou Alicou. Má tři dcery: Miriam, Alici a Veroniku, které jsou již vdané.Do Prahy se přistěhoval z Jihlavy, kde pracoval jako druhý pastor a ředitel projektu Zakládání sborů. Má rád sporty všeho druhu, hlavně skákání padákem a moc rád tráví čas se svou rodinou.

 

 

  PhDr. Zbyněk Galvas - Klub Popade 

Začal roku 1975 studovat psychologii na FF UP v Olomouci a v roce 1990 mu bylo na základě mimosoudní rehabilitace umožněno, aby dokončil studium psychologie. Zvolený obor zakončil na FF UK v Praze v roce 1997, doktorát získal v roce 2001.                                                                              Je ženatý s manželkou Ludmilou.

  

Tomáš Dvořáček - Pomoc a poradenství závislým

V letech 2006 - 2016 pracoval v organizaci Teen Challenge International ČR, kde v rámci podnikatelské činnosti organizace pomáhal klientům v osvojení si běžných pracovních návyků a získávání nových pracovních dovedností. Od roku 2007 do 2015 byl vedoucím kontaktního centra TCI ČR v Praze. V našem centru vede setkávání pro chlapy. S manželkou Darinou mají dvě malé děti: Elen a Aniu. Má rád fotbal a sbírání hub.